-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Projektas „Kartu pirmyn“ su bendradarbiaujančiomis institucijomis

Projektas „Kartu pirmyn“ su bendradarbiaujančiomis institucijomis

2022-2024 m. gimnazijoje vykdėme projektą „Kartu pirmyn“ su bendradarbiaujančiomis institucijomis. Ignalinos švietimo ir sporto paslaugų centro dailės studijos vadovė organizavo dailės terapijos dirbtuvėles „Jausmai ir nuotaikos mokyklai“ ir „Devynių paveikslų“ parodą.
Pasakų ir muzikos terapijos užsiėmimą „Bet juos matė tik tie, kas mylėjo“ vedė Ignalinos parapijos Caritas ir Kolpingo šeimos darbuotojos. Mokinių tėvai kūrė gerų emocijų korteles „Mes vaikams“. Akciją „Noriu kalbėtis“ koordinavo Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos psichologas. Ignalinos krašto muziejuje vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse ir pynė draugystės apyrankes. Diskusiją „Mano gera savijauta mokykloje“ vedė Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė. Su šokio-judesio terapija „Pojūčių pasaulyje“ supažindino Ignalinos rajono kultūros centro šokių vadovė. Edukacinį užsiėmimą „Atrandame save“ vedė Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos. Dėkojame už laiką praleistą kartu.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content