-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Žaliųjų idėjų festivalyje

Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Žaliųjų idėjų festivalyje

Birželio 5 dieną 6-8 klasių mokiniai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Žaliųjų idėjų festivalyje. Prezidentūros vidiniame kieme vyko Žaliųjų idėjų mugė, kurioje net 25 skirtingos organizacijos pristatė savo žaliąsias idėjas: modernius medelių auginimo būdus, pakvietė sužaisti atliekų krepšinį, atkreipė dėmesį į kasdien dėl vartojimo didėjančią aplinkos taršą. Festivalyje vyko dirbtuvės, kuriose buvo galima pasigaminti veikiančią vėjo jėgainę, tvariomis priemonėmis susikurti dovanų maišelį ir daug kitų įtraukiančių veiklų. Taip pat saugomų teritorijų palapinėje aplankėme Aukštaitijos nacionalinio parko pristatymą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content