Priėmimas į gimnaziją

V: 8:00 – 15:45
Adresas: Mokyklos g. 6, LT-30119 Ignalina

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Priėmimas į gimnaziją

Geg 18, 2020

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija 2023 m. birželio 23 dieną pradeda dokumentų priėmimą norinčių mokytis gimnazijoje nuo 2023 m. rugsėjo 1 dienos. Dokumentus galima pateikti iki rugpjūčio 31 dienos.
Kviečiame atvykti į gimnazijos raštinę darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Pageidautina, kad visi, norintys mokytis gimnazijoje, dokumentus pateiktų iki birželio 28 dienos.
Reikalingi dokumentai:

1. mokinio prašymas;
  2. tėvų sutikimas;
  3. išsilavinimo pažymėjimo kopija;
  4. asmens dokumentas;
  5. specialiuosius ugdymo poreikius įrodantys dokumentai.

Gimnazijos mokinių priėmimo komisijos posėdyje, įvykusiame 2023 m. birželio 13 d., nuspręsta pagal abėcėlę sudarius bendrą visų būsimų pirmokų sąrašą, skirstyti mokinius į klases  atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

1. klasėse esantis mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, skaičius negali skirtis daugiau nei vienu;
  2. broliai (įbroliai), seserys (įseserės) ir kiti šeimos nariai mokosi toje pačioje klasėje (jeigu pageidauja);
  3. formuojamos lygiavertės klasės pagal mokinių mokymosi lygmenis.

Keičiantis (mažėjant mokinių skaičiui) nutarta formuoti dvi penktas klases. Pagal abėcėlę sudarius bendrą visų penktokų sąrašą, skirstyti mokinius į klases  atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

3. formuojamos lygiavertės klasės pagal mokinių mokymosi pasiekimus.

Atsižvelgiant į VGK pasiūlymus nuspręsta naujai formuoti  I klases. Pagal abėcėlę sudarius bendrą visų pirmųjų klasių mokinių (9 kl.) sąrašą, skirstyti mokinius į klases  atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

1. vokiečių kalbą besimokantys mokiniai skiriami į vieną klasę;
  2. klasėse esantis mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, skaičius negali skirtis daugiau nei vienu;
  3. broliai (įbroliai), seserys (įseserės) ir kiti šeimos nariai mokosi toje pačioje klasėje (jeigu pageidauja);
  4. formuojamos lygiavertės klasės pagal mokinių mokymosi pasiekimus.

Preliminarūs 1, 5, I klasių mokinių sąrašai bus skelbiami 2023 m.  rugpjūčio 25 dieną.

Gimnazijos mokinių priėmimo komisijai nustačius, kad suformuotos 6 klasės neatitinka MOKINIŲ PRIĖMIMO Į IGNALINOS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS  TVARKOS APRAŠO 38 punkte ir jo papunkčiuose nustatytų klasių formavimo kriterijų, mokinių priėmimo komisijos   posėdyje,  įvykusiame 2023 m. birželio 19 d., nuspręsta pagal abėcėlę sudarius bendrą visų būsimų septintokų sąrašą, skirstyti mokinius į klases atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

1. vokiečių kalbą besimokantys mokiniai skiriami į vieną klasę;
  3. formuojamos lygiavertės klasės  pagal mokinių mokymosi pasiekimus.

Preliminarūs 7 klasių mokinių sąrašai bus skelbiami 2023 m.  rugpjūčio 25 dieną.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais:

Mokinių priėmimo dokumentai

Dokumentai atidaromi naujame lange

Prašymas dėl priėmimo į 1 klasę

Prašymas dėl priėmimo į 5 klasę

Dokumentas atidaromas naujame lange

Prašymas dėl priėmimo į I gimnazijos klasę

Dokumentas atidaromas naujame lange

Prašymas dėl priėmimo į III gimnazijos klasę

Dokumentas atidaromas naujame lange

Mokinių priėmimo komisijos darbo reglamentas

Dokumentas atidaromas naujame lange