-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ kūrybinių darbų pristatymas

Programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ kūrybinių darbų pristatymas

Birželio 4 d. gimnazijos aktų salėje vyko 7 klasių ilgalaikės kultūrinio ugdymo programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ (TŪM I) kūrybinių darbų pristatymas. Dailės pamokų metu septintokai piešė komiksus pagal V. Šerėno sukurtų „Bratkų“ personažų istorijas ir pristatė savarankiškai sukurtus dokumentinius filmus, pasakojančius apie Ignalinos miesto įdomiausias vietas, supančią aplinką ir laisvalaikį. Šiuos dokumentinius filmus mokiniai kūrė kartu su Ugdymo akademijos edukatore Veronika. Programos kūrybines patirtis ateinančiais mokslo metais perims būsimi septintokai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content