-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
XXII laidos paskutinio skambučio šventė

XXII laidos paskutinio skambučio šventė

Aidint plojimams pirmokų lydimi XXII laidos abiturientai ir jų vadovės tradiciškai žingsniavo į kultūros centro salę, kurioje įvyko puiki „Auksinių metų apdovanojimų“ šventė, charizmatiškais vedėjais ir organizuotumu nė kiek nenusileidžianti „Oskarų“ teikimo ceremonijai JAV. Skambėjo išskirtinai šia proga XXIII laidos mokinių abiturientams sukurta daina, buvo rodomi daug smagių emocijų sukėlę filmai apie gimnazijoje praleistus metus. Įvyko tradicinis regalijų perdavimas vienuoliktokams, padėkota mokytojams, personalui ir administracijai. Po gimnazijos direktorės V. Čeponienės sveikinimo ir gražių linkėjimų atveriant suaugusiųjų pasaulio duris sulaukta vakaro kulminacijos – jaunatviškai žavaus ir dažnam ašarą išspaudžiančio abiturientų valso. Daugiau šventės akimirkų žiūrėkite https://youtu.be/zFFbiXGT0mE

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content