-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Išrinkti konkurso „Šauniausias kudabietis“ 2024 nugalėtojai

Išrinkti konkurso „Šauniausias kudabietis“ 2024 nugalėtojai

Patys aktyviausieji, pažangiausieji, kultūringu elgesiu bei gebėjimais išsiskiriantys gimnazijos mokiniai kasmet tradiciškai tampa kandidatais gauti „Šauniausio kudabiečio“ nominaciją. Komisija, kurią sudaro du socialiniai pedagogai, du administracijos atstovai, trys mokytojai, du tėvų ir du mokinių atstovai, peržiūri kiekvieno kandidato veiklos aprašą ir išrenka nugalėtojus.
Šiemet į 1-4 klasių „Mažųjų kudabiečių“ penketuką pateko šie mokiniai: Airūnė Marija Katyšovė 3b, Luka Neciunskaitė 3b, Adelija Stefanskaja 3b, Evita Filipavičiūtė 4a, Tadas Baušys 4a.
Įveikę nemažą konkurenciją, „Šauniausio kudabiečio“ konkurso nugalėtojais tapo šie 5-IV klasių mokiniai: Medeina Cicėnaitė 5a, Lukas Zabolevičius 5b, Augustė Rasikaitė 5b, Eliza Artemjeva 5b, Aurimas Petrulėnas 8b, Aurėja Navikaitė 8a, Viktorija Gudelytė Ia, Paulius Kolosovas IIIa, Pijus Juodelis III b, Dovydas Vaitkevičius IV b.
Mokiniai, kartą jau tapę konkurso nugalėtojais, taip pat gali jame dalyvauti. Jeigu jie surenka maksimalų taškų skaičių, gauna garbės kudabiečio ženklelį. Šiemet šį apdovanojimą gavo 8 mokiniai: Nojus Šimkus 7a, Urtė Labuckaitė 7b, Rimantė Basytė 7b, Gabija Gimbickaitė Ic, Gintautė Šriūbėnaitė Ia, Emilija Vasiljevaitė Ia, Gabija Butkūnaitė IIIb, Andrius Gasiukevičius IVa.
Didžiuojamės šiais mokiniai ir kitais metais tikimės ne mažesnio kandidatų būrio.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content