-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Protmūšis „Ką žinai apie Europos Sąjungą, NATO ir Ignaliną“

Protmūšis „Ką žinai apie Europos Sąjungą, NATO ir Ignaliną“

Gegužės 10 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko protmūšis „Ką žinai apie Europos Sąjungą, NATO ir Ignaliną“, skirtas Lietuvos įstojimo į ES ir NATO 20-mečiui, kurį organizavo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos istorijos mokytoja Audronė Tijūnėlienė. Protmūšyje dalyvavo dvi Ignalinos Česlovo Kudabos komandos – „Kraštiečiai-kudabiečiai“, „Europiečiai-ignaliniečiai“ ir komandos iš Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos – „Krokodilai“ ir „Ryto sąjunga“. Komandos atsakinėjo į klausimus apie Europos sąjungą, NATO, Europos miestus, sostines, kultūrą, tradicijas, šventes. Teko atlikti praktines užduotis – atpažinti kultūros paminklus, sudėlioti „išsibarsčiusią“ dalimis Ignaliną. Komandos buvo paruošusios įdomias užduotis priešininkų komandoms – ignaliniečiams teko dūdele atlikti Europos Sąjungos himną, didžiasaliečiams atpažinti pasikeitusius buvusius senuosius Ignalinos pastatus ir pasakyti, kas ten yra dabar. I vietą laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komanda „Kraštiečiai-kudabiečiai“, II vietą – Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komanda „Krokodilai“. Sveikiname nugalėtojus.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content