-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazijos mokytojai moko ir mokosi

Gimnazijos mokytojai moko ir mokosi

Šių mokslo metų pradžioje gimnazijos mokytojus pasiekė žinia apie British Council Lithuania ir LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija) #lakma #britishcouncil inicijuotą ir vykdomą projektą „Anglų kalba ir medijų raštingumas profesiniam tobulėjimui“ („English through Media Literacy”), skirtą mokytojams mokytis anglų kalbos, integruojant medijų raštingumą. Šešios Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokytojos (Lina Ratkevičiūtė, Danguolė Meldžiūnaitė, Roma Šakalienė, Sandra Šilienė, Audronė Trapikienė ir Jurgita Trapikienė) dalyvavo nuo spalio iki gegužės vykstančiuose kursuose, kurie tapo puikia galimybe pagilinti ir anglų kalbos žinias, ir medijų raštingumo įgūdžius. Dalyvaujant šiame projekte įgytos žinios ir gebėjimai labai reikalingi ir kasdieniame gyvenime, ir ruošiantis pamokoms, naudojantis informaciniais šaltiniais anglų kalba, lengviau naudotis ir kompiuterinėmis programomis bei programėlėmis, kurios padeda paįvairinti pamokas.
Mokytojos Romos pamokose taikoma GIS programinė įranga. Kuriant interaktyvius žemėlapius informacijos paieška šioje sistemoje vyksta anglų kalba.
Mokytoja Audronė dalyvavo integruotame projekte ,,Migruojantys paukščiai“, kurio metu mokiniai lygino paukščių pavadinimus lietuvių ir anglų kalba, naudojasi svetainės mozaweb.com medžiaga.
Mokytojos Sandros auklėtiniai klasės valandėlės metu žiūrėjo anglų kalba įgarsintą animacinį filmuką ,,Free time activities“, aptarė būdus, kaip galima skatinti sveiką gyvenseną, pozityviai leisti laisvalaikį, dirbdami grupėmis, parengė pristatymus ir pateikė pasiūlymus, kaip galima įdomiai praleisti laisvalaikį,.
Dėkojame projekto „English through Media Literacy“ rengėjams už naudingus, skatinančius tobulėti mokymus, o savo mokytojoms – Jūratei Kirdeikienei ir Vidai Juškevičienei – tariame nuoširdžiausius padėkos žodžius už įdomias pamokas, naudingus patarimus ir šiltą bendravimą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content