-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Ugdymas karjerai Kaune

Ugdymas karjerai Kaune

Gegužės 10 d. dvi gimnazistų grupės vyko į ugdymo karjerai vykdant ilgalaikę TŪM programą išvyką į Kauną. Vieni mokiniai lankėsi ,,VibeLift2024“ jaunimo festivalyje, kuriame dalyvavo daug jaunimo numylėtinių: Vidas Bareikis, Remigijus Žiogas, Sergej Maslobojev, Jazzu, Dalius Mackela, Nedas Zimantas, Marijonas Mikutavičius ir kt. Visi pranešėjai pasakojo asmenines sėkmės istorijas ir įkvėpė žiūrovus atpažinti savo talentus bei realizuoti savo potencialą. Kita mokinių grupė apsilankė ,,Agrokoncerno“ grupės centriniame biure. Tai viena didžiausių žemės ūkio bendrovių Lietuvoje. Atsakingi už mokinių grupių priėmimą darbuotojai papasakojo apie įmonės veiklą, parodė pažangiausias Lietuvoje žemės ūkio laboratorijas, vienintelį Lietuvoje robotą traktorių ir neįprastai apželdintas pastato viešąsias erdves. Mokiniai susipažino su įmonės ateities planais ir pasiūlymais būsimiems studentams – ateities inžinieriams.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content