-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

Vasario 6 d. Ignalinos rajono kultūros centre vyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas, kurio metu išrinkti geriausi rajono skaitovai savo amžiaus grupėse. Konkurse dalyvavo 5-12 klasių mokiniai.
5-8 klasių grupėje I vietą laimėjo Urtė Labuckaitė, (mokytojos Jolanta Narbutaitienė ir Sandra Šilienė), II vietą pasidalino Rimantė Basytė (mokytojos Jolanta Narbutaitienė ir Sandra Šilienė) ir Gustautė Zenkutė (mokytoja Sandra Šilienė), III vietą pasidalino Joris Matvejevas (mokytoja Audronė Trapikienė) su Ignalinos r. Vigiškių gimnazijos mokine Gabija Girdziušaite (mokytoja Neringa Mudėnienė).
9-12 klasių grupėje I vietą laimėjo Gintautė Šriūbėnaitė (mokytojos Jolanta Narbutaitienė ir Žydrė Juodagalvienė), II vietą – Gabija Butkūnaitė (mokytojos Jolanta Narbutaitienė ir Jurgita Trapikienė).
Urtė Labuckaitė ir Gintautė Šriūbėnaitė atstovaus mūsų rajoną regioniniame konkurse Molėtuose vasario 24 d.
Linkime sėkmės!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content