-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Ignalinos rajono mokinių estafečių varžybos

Ignalinos rajono mokinių estafečių varžybos

Vasario 6 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Jas organizavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Vidiškių gimnazijų komandos. Dėl pirmos vietos vyko įnirtinga kova. Ignalinos Česlovo Kudabos pirma komanda užėmė II vietą (Rapolas Čeberakas 5a, Tadas Baušys 4a, Simonas Doviakovskis 4a, Tėja Šerėnaitė 4a, Lėja Ryliškytė 4a, Benas Bužinskas 4b, Tautvydas Januškevičius 4b, Pijus Kraujelis 4b, Ugnė Peškovaitė 4b, Viltė Genytė 3a, Luka Neciunskaitė 3b, Adelija Stefanskaja 3b).
Ignalinos Česlovo Kudabos antra komanda – III vietą (Matas Juršėnas 4a, Rėjus Styk 4a, Kernius Šilas 4a, Ingrida Michelina Bieliauskaitė 4 b, Rusnė Komkaitė 4 b, Gabrielė Meškėnaitė 4b, Orestas Palenčius 4 b, Žygimantas Kajėnas 3 a, Danielius Kavaliauskas 3 a, Urtė Oškinytė 3b, Deimantė Jančytė 3b, Goda Zenkutė 3b).

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content