-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Vasario 9 d. gimnazijos bibliotekoje vyko tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“, skirtas žaismingai ir netradiciškai skaityti rašytojos Evelinos Daciūtės kūrybą.
7b klasės mokinės Rimantė ir Urtė skaitė pradinių klasių mokiniams eilėraščius iš knygos „Paslapčiausia paslaptis“. Mažieji skaitytojai susidomėję klausėsi eilėraščių apie vaikų patirtis, kasdienybę, mėginimus suvokti didelį, įdomų ir, rodos, tokį keistą pasaulį. Pasiklausę eilėraščio „Draugystė“, vaikai diskutavo apie draugystę, jos prasmę. Vėliau piešė geriausius savo draugus, kuriuos apgyvendino viename dideliame name.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content