-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos abiturientų išleistuvės

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos abiturientų išleistuvės

Liepos 19 d. popietę vyko Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos abiturientų išleistuvės – tai ne tik graži vasaros vidurio šventė, bet ir itin svarbaus gyvenimo etapo pabaiga, kartu ženklinanti ir savarankiško gyvenimo pradžią. Gera prisiminti išleistuvių šventę, į ją sugužėjusius išsipuošusius abiturientus, jų švytinčius tėvelius, senelius, gimines, draugus, garbingus svečius, gimnazijos administraciją ir mokytojus! Šią įsimintiną dieną XXI laida atsisveikino su gimnazija. Sėkmės visiems tolimesniame gyvenimo kelyje!
Daugiau informacijos žiūrėkite https://youtu.be/7Gcpss11Klg

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content