-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Respublikinė mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Planuojame pamoką – planuojame sėkmę“

Respublikinė mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Planuojame pamoką – planuojame sėkmę“

Birželio 22 d. gimnazijoje vyko respublikinė mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Planuojame pamoką – planuojame sėkmę“, kurią organizavo Metodinė taryba. Konferencijoje dalyvavo, pranešimus skaitė ir dalinosi gerąja patirtimi pedagogai ne tik Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos, bet ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos. Konferencijos dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė V. Čeponienė, padėkojo organizatoriams, mokytojams už iniciatyvą svarstyti ugdymo turinio permainas ir kaitą, naujoves, kurios ateina į mokyklas, palinkėjo prasmingų diskusijų ieškant atsakymų į rūpimus klausimus. Taip pat konferencijos dalyvius pasveikino Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė R. Vaišnorienė, dėkojo konferencijos pranešėjams už dalijimąsi patirtimi, įžvalgas ir palinkėjo prasmingo darbo.
Renginio metu Metodinės tarybos pirmininkė Janina Berezina savo patirtimi dalinosi su pedagogais, kaip geriau pasiruošti diegti atnaujintą ugdymo turinį, taikyti jį pamokose, organizuoti mokymą ir t.t.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content