-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Teatras IKI lankėsi Stokholmo „Saulės“ lituanistinės mokyklos organizuotoje stovykloje

Teatras IKI lankėsi Stokholmo „Saulės“ lituanistinės mokyklos organizuotoje stovykloje

Rugpjūčio 18–21 d. teatras IKI buvo išvykęs į Švediją ir lankėsi Stokholmo „Saulės“ lituanistinės mokyklos organizuotoje stovykloje! Kelionės tikslas – įkvėpti lietuvių išeivijos narius paprasto, žemiško, bet labai visiems brangaus lietuviškumo. Stokholmo „Saulės“ lituanistinė mokykla yra Švedijos lietuvių bendruomenės dalis. Šios mokyklos mokiniams ir jų tėveliams padėjome prisiminti ar išmokti lietuvių liaudies šokius, smagius žaidimus ar užliuliuojančias dainas. Vėliau drąsesnius bendruomenės narius pakvietėme keliauti laiku ir patirti senovės lietuvio dalią – prisijungti prie teatralizuoto pasirodymo „Paskui rugį ir meilę“. Taip pat turėjome progą nusifotografuoti prie mažiausio pasaulyje teatro ir patyrinėti kerintį Stokholmo miestą. Lai šios paskutinės vasaros akimirkos visiems būna saldžios it vaisinių ledų porcija! Ačiū Švedijos Stokholmo „Saulės“ mokyklos lietuvių bendruomenei už patirtus įspūdžius ir gražias akimirkas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content