-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Moksleiviai susipažino su kūrybinio proceso ypatumais

Moksleiviai susipažino su kūrybinio proceso ypatumais

Rugsėjo 15 d. III klasės mokiniai per dailės pamoką lankėsi Lietuvos žiemos sporto centre, kur dirba garsūs menininkai – Albertas Danilevičius, Arvydas Ališanka bei Kazys Venclovas. Moksleiviai susipažino su kūrybinio proceso ypatumais. Skulptoriai papasakojo, kaip gimė kūrybinės idėjos, kaip niekam nereikalingas medžiagas galima panaudoti ir suteikti joms antrą gyvenimą meno kūrinyje. A. Danilevičius pristatė savo darbą „Pergalė“, A. Ališanka ,,Miško žuvį“ ir K. Venclovas ,,Pienę“. Albertas Danilevičius moksleiviams papasakojo ir apie skulptūrą „Mergaitė“, kuri jau puošia mūsų miesto vieną iš erdvių.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content