-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokiniai dalyvavo reklaminio filmuko kūrimo procese

Mokiniai dalyvavo reklaminio filmuko kūrimo procese

Rugsėjo 15 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos keturi III b klasės mokiniai dalyvavo reklaminio filmuko apie poilsio vietas Ignalinos apylinkėse kūrimo procese. Sodybos „Gervinė“ šeimininkas Valdas Gervė pakvietė gimnazistus į Ginučius. Rudenišką rugsėjo rytą, drauge su smagia ir profesionalia filmavimo komanda, gimnazistai – Kamilė, Eglė, Dominykas ir Edvinas, atkūrė vasaros smagumus prie vandens malūno. Darbas filmavimo aikštelėje buvo neeilinė, visiškai nauja ir įdomi patirtis. Filmavimo grupė aplankė ir kitas turistams patrauklias Ignalinos krašto vietas, tad su dideliu nekantrumu lauksime reklaminio filmuko apie mūsų kraštą ir su mumis!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content