-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Vyksta Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“ renginiai

Vyksta Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“ renginiai

Rugsėjo 9–18 d. Lietuvoje vyko Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“ renginiai, šių metų tema „Tvarus paveldas“. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija taip pat dalyvauja projekte „Mokykla – Europos Parlamento Ambasadorė“ (MEPA).
Rugsėjo 16 d. Ignalinos krašto muziejuje vyko renginys, skirtas Europos paveldo dienai, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazistai. Muziejuje paskaitą „Karinis paveldas – praeities atspindžiai“ skaitė žymus istorikas ir politologas hum. m. d. Antanas Kulakauskas, taip pat buvo pristatyta Vytauto Gužausko fotografijų paroda apie Pirmojo pasaulinio karo objektus Ignalinos r. (išlikusių karinių įtvirtinimų, apkasų, atminties vietų ir karo vietovių).

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content