-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Atlikėjas Vidas Bareikis susitiko su Ignalinos jaunimu

Atlikėjas Vidas Bareikis susitiko su Ignalinos jaunimu

Gegužės 13 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje įvyko susitikimas su Vidu Bareikiu, režisieriumi, aktoriumi, kompozitoriumi, vokalistu, televizijos laidų vedėju. „Žmogumi orkestru“ vadinamas dainininkas renginio metu pristatė savo autobiografinę knygą „VB knyga“ ir surengė ketureilių kūrybos popietę.
Renginio pradžioje atlikėjas kalbėjo apie muzikavimą, vaikystę, kas būtent atvedė jį iki to, kad nusprendė parašyti knygą. Kalbėjo apie labai svarbius dalykus šiandieniniam jaunimui, kaip svarbu atrasti dalykus, žmones, kurie veda į priekį ir įkvepia kurti ar siekti užsibrėžtų tikslų. Klausimų atsakymų sesijoje negailėjo patarimų jauniems žmonės. V. Bareikis kalbėjo apie tai, kaip svarbu išlikti sąmoningu, kaip knygos, filmai, medijų formos padeda praplėsti kūrybingumą. Į knygą suguldyta ne tik intriguojanti atlikėjo autobiografija, gausybė paties Vido atrastų sąmoningo gyvenimo patarimų, bet ir krūva dainininko dainų tekstų ir natų. Knygą galima bus rasti bibliotekoje.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content