-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
XIII tarptautiniame jaunimo teatrų festivalyje-kūrybinėje laboratorijoje

XIII tarptautiniame jaunimo teatrų festivalyje-kūrybinėje laboratorijoje

Gegužės 10-11 dienomis teatras „IKI“ keliavo per beveik visą Lietuvą: iš ryčiausio rajono į pačius Lietuvos vakarus – Plungę. Ten dalyvavo XIII tarptautiniame jaunimo teatrų festivalyje-kūrybinėje laboratorijoje „MAŽOJI MELPOMENĖ 2024“. Šiame festivalyje, kuris vyko tris dienas, žiūrovai turėjo progą pamatyti net 11 unikalių spektaklių. Jie stulbino  ne tik originaliais teatriniais sprendimais, bet ir spalvinga kultūrine palete, nes festivalyje-kūrybinėje laboratorijoje be 7 Lietuvos teatrų kolektyvų galima buvo pamatyti net 5 užsienio šalių teatrus iš Estijos, Čekijos, Danijos, Italijos ir netgi Pietų Korėjos! Taip pat teatralai dalyvavo smagiose kūrybinėse laboratorijose, kur galėjo išmokti vaidybos, ritmikos, gatvės šokio bei scenos kalbos meno. Mokiniams tai buvo nuostabi patirtis, kuri padėjo susirasti naujų draugų, pasisemti įvairių idėjų ir pripildė visų mūsų širdis meile teatrui. Dėkojame festivalio organizatoriams Romui ir Sigitai Matuliams bei Plungės teatrui „SAULA“ už nuostabiai suorganizuotą tarptautinę teatrinę šventę!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content