-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Startavo TŪM 3 klasių ilgalaikė kultūrinė edukacinė programa „Rėdos ratas“

Startavo TŪM 3 klasių ilgalaikė kultūrinė edukacinė programa „Rėdos ratas“

Ankstyvą rudenišką rugsėjo 18 d. pirmadienį startavo TŪM (Tūkstantmečio mokyklų) 3 klasių ilgalaikė kultūrinė edukacinė programa „Rėdos ratas“. Pirmasis programos renginys – žygis link Ignalinos garvežio, esančio buvusioje vaikų vasaros stovykloje prie Gavio ežero. Mokiniai atidžiai klausėsi pasakojamos garvežio atsiradimo Ignalinoje istorijos, fotografavo tą technikos gigantą, jį eskizavo, turėjo galimybę paliesti garvežio ratus, kurie buvo vaikų ūgio! Vėliau su 3 klasių auklėtojomis aptarė, kokias kūrybines užduotis vykdys savo įvairių pamokų metu, kaip RATO sąvoka atsispindės ne tik dailės, bet ir STEAM pamokose.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content