-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Džiugi žinia pasiekė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnaziją ir teatrą IKI

Džiugi žinia pasiekė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnaziją ir teatrą IKI

Džiugi žinia pasiekė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnaziją ir teatro IKI vidurinę 5-7 klasių grupę: Lietuvos nacionalinis kultūros centras paskelbė XII Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis“ 2023-ųjų metų laureatus, tarp kurių, įveikęs nemažą konkurenciją, pateko ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos vaikų teatro „Iki“ spektaklis „Nuostabu, namuose užsiveisė…“ pagal Jasoną Carterį Eatoną. Spektaklį režisavo teatro IKI vadovė Jolanta Narbutaitienė.
Iš 60 antrame respublikos etape dalyvavusių teatrų laureatais tapo 9 vaikų teatrai ir 8 jaunimo teatrai iš įvairių Lietuvos vietovių. Geriausius šio sezono spektaklius pamatyti gyvai bus galima spalio 7–8 d. Plungėje vyksiančioje baigiamojoje „Šimtakojo“ šventėje.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content