-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Galimybė dalyvauti meno projekte „Scena D – kūrybinės patirtys edukacijoje“

Galimybė dalyvauti meno projekte „Scena D – kūrybinės patirtys edukacijoje“

Gegužės 25 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos teatro pradžiamokslio būrelio nariai kartu su sceną mylinčiais 1–4 klasių draugais, lydimi teatro mokytojos J. Narbutaitienės lankėsi Teatriuko kaime, Drąsiuose, Molėtų rajone. Kartu su vaikais iš Giedraičių, ignaliniečiai turėjo galimybę dalyvauti meno projekte „Scena D – kūrybinės patirtys edukacijoje“. Su Teatriuko aktoriais Dalia ir Žilvinu vaikai smagiai žaidė ir dainavo, Čiurlionio menų mokyklos dailės mokytoja, tekstilininkė Ausma Varnė parodė, kaip galima „nuspalvinti“ gamtoje rastais žiedais ir lapais iš tvarių medžiagų pasiūtus paukščius-pagalvėles. Projektą vainikavo tamsioje dūminėje pirtelėje skambėję šviečiančių paukščių ir mūsų dainos.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content