-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Trečiosios finalinės Jaunojo pasieniečio būrelių narių sporto žaidynės

Trečiosios finalinės Jaunojo pasieniečio būrelių narių sporto žaidynės

Gegužės 25 d. Pasieniečių mokykloje vyko trečiosios finalinės Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) narių sporto žaidynės. Jų tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp pasienio rinktinėse veikiančių JPB bei kartu formuoti neformalaus vaikų švietimo tradicijas. Komandos savo įgūdžius privalėjo išbandyti trijose rungtyse – „Kliūčių ruožo“, 3×3 krepšinio bei virvės traukimo. Trečiųjų finalinių JPB sporto žaidynių nugalėtojais tapo bei čempionų titulą apgynė Vilniaus pasienio rinktinės Ignalinos regiono komanda, kurią sudarė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos jaunojo pasieniečio būrelio nariai: Edvinas Mačėnas, Nojus Vilimas ir Kornelija Grigelytė.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content