-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Lengvosios atletikos – keturkovės varžybos

Lengvosios atletikos – keturkovės varžybos

Gegužės 12 d. rajono mokyklų mergaičių ir berniukų komandos varžėsi lengvosios atletikos – keturkovės rungtyse. Mūsų gimnazijos merginų komandai atstovavo: E. Čeponytė, R. Paukštytė, G. Kilbauskaitė, A. Jankauskaitė, K. Jankovičiūtė, R. Pranevičiūtė, U. Labuckaitė, U. Dindaitė ir K. Šakalinytė. Susumavus visų rungčių rezultatus merginos tapo nugalėtojomis. Vaikinų komandai atstovavo: K. Sabaliauskas, P Keturka, H. Gaidelis, A. Bernatavičius, R. Girdziušas, M. Daubaras, M. Vitkauskas ir L. Kardelis. Vaikinų komanda taip pat iškovojo I vietą. Dėkojame sportininkams ir linkime sėkmės atstovaujant gimnaziją tolimesniame varžybų etape.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content