-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
V-osios Ignalinos regiono JPB sporto žaidynės

V-osios Ignalinos regiono JPB sporto žaidynės

Gegužės 15 d. Vilniaus pasienio rinktinė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos stadione organizavo V-ąsias Ignalinos regiono JPB sporto žaidynes, kuriose dalyvavo 6 Jaunųjų pasieniečių komandos. Žaidynėse dalyvavo mišrios komandos, sudarytos iš 3 narių – dviejų vaikinų ir vienos merginos. Kiekviena komanda rungėsi 3 rungtyse: 3×100 m. bėgimo estafetėje, prisitraukimų (rungtis vaikinams), atsispaudimų (rungtis merginoms) bei virvės traukimo. Komisijai suskaičiavus rezultatus, išaiškėjo 2023 metų JPB sporto žaidynių nugalėtojai. I vietą iškovojo Česlovo Kudabos gimnazijos JPB komanda (Kornelija Grigelytė, Edvinas Mačėnas, Nojus Vilimas), vadovaujama Andrejaus Matvėjevo.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content