Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių ir berniukų trikovės varžybos

Gegužės 10 d. Ignalinoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių ir berniukų trikovės varžybos. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos r. Vidiškių ir Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų komandos.
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos berniukų pirma komanda užėmė I vietą (Rapolas Čeberakas, 4a, Dominykas Paukštė, 4a, Lukas Zabolevičius, 4c, Tadas Baušys, 3a, Tautvydas Januškevičius, 3b), antra komanda užėmė II vietą (Vincentas Rutkauskas, 4b, Joris Matvejevas, 4c, Kernius Šilas, 3a, Orestas Palenčius, 3b, Benas Bužinskas, 3b).
Mergaičių komanda užėmė II vietą (Saulė Šimonytė, 4a, Medeina Cicėnaitė, 4a, Evelina Patėjūnaitė, 4b, Augustė Rasikaitė, 4c, Goda Maskoliūnaitė, 4c).
Gegužės 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos berniukų komanda atstovaus rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose Utenoje.