Europos dienos minėjimo renginiai gimnazijoje

Gegužės 9 d. gimnazijoje vyko Europos dienos minėjimo renginiai. 1–8 klasių mokiniai piešė piešinius tema „Aš ir Europa“, juos eksponavo originaliais būdais. Vyresnių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Europos egzamine ir „Muzikiniame ir kalbų protmūšyje“, kuriame 1 vietą užėmė „XY“, IIIa, 2 vietą – „Ekspertų“, IIIb, o 3 vietą – „Eurošprotų“, IIb, ir „Europidų“, Ib, komandos. Laimėtojams įteiktas saldus prizas.
12.00 val. gimnazijos direktorė V. Čeponienė bendruomenę pasveikino su Europos diena. Vėliau skambėjo Europos himnas – Liudviko van Bethoveno „Odė džiaugsmui“, ištraukos iš ES Konstitucijos. Mokiniai pasipuošę Europos vėliavos spalvomis, skambant Monikos Linkytės eurovizinei dainai „Čiūto, tūto“, suformavo gyvą ES vėliavą.