-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazijoje vyko metodinė-praktinė konferencija „Pamoka kitaip“

Gimnazijoje vyko metodinė-praktinė konferencija „Pamoka kitaip“

Birželio 22 d. gimnazijoje vyko metodinė-praktinė konferencija „Pamoka kitaip“, kurią organizavo Janina Berezina, Metodinės tarybos pirmininkė. Konferencijos tikslas – įdomios ir kūrybiškos pamokos. Ji skaitė pranešimą apie pamokos kokybę ir jos organizavimą, kaip mokytojai galėtų atrasti naujas veiksmingos, kūrybiškai organizuotos pamokos įgyvendinimo galimybes. Vėliau mokytojai dirbo grupėmis, kūrė integruotos pamokos planą, dalinosi metodine-praktine gerąja patirtimi. Direktorė V. Čeponienė dėkojo konferencijos organizatorei, mokytojams už dalijimąsi savo atradimais ir patirtimi.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content