-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Ignalinos Jaunieji paramedikai vėl geriausi respublikoje

Ignalinos Jaunieji paramedikai vėl geriausi respublikoje

Jaunųjų paramedikų programa – tai galimybė pasitikrinti, ar tinki mediko profesijai, išmokti padėti sau ir savo šeimos nariams. Neretai dalyvavimas šioje programoje tampa puikiu startu planuojantiems studijuoti mediciną.
Birželio 17–19 dienomis Kauno rajone, Vilkijos seniūnijoje, Antalkių kaime įsikūrusioje Sadauskų sodyboje vyko respublikinės jaunųjų paramedikų varžybos-stovykla. Varžybų tikslas – mokyti vaikus suteikti pirmąją pagalbą, nesutrikti kritinėse situacijose, mat gebėjimas laiku suteikti pirmąją pagalbą yra vienas svarbiausių dalykų įvykus nelaimei. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos Jaunieji paramedikai, nuolat dalyvaujantys įvairiose varžybose ir sukaupę nemažai patirties, delegavo net 2 komandas. Puikų šių komandų pasiruošimą liudija tai, kad kone visų varžybų metu jos žengė koja kojon: atlikdamos teorines ir praktines užduotis demonstravo puikų pasirengimą ir varžėsi viena su kita. Rezultatas – viena ignaliniečių komanda iškovojo I vietą! Tik lašelio sėkmės pritrūko antrajai komandai. Smagu, kad Ignalinos jaunieji paramedikai, pademonstravę teorines žinias, kritinį mąstymą ir puikius komandinio darbo įgūdžius vėl garsino savo miestą, o gimnazija visus metus didžiuosis pereinamąja taure! Ignalinos Česlovo Kudabos Jaunųjų paramedikų vadovė Asta Urbanaitė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content