-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Dešimt gimnazistų dalyvavo edukacinėje moksleivių stovykloje „Tekstilė animacijoje“

Dešimt gimnazistų dalyvavo edukacinėje moksleivių stovykloje „Tekstilė animacijoje“

Birželio 7–10 d. dešimt mūsų gimnazistų kartu su Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ ir Ignalinos r. Vidiškių gimnazijų mokiniais dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje vykusioje edukacinėje moksleivių stovykloje „Tekstilė animacijoje“, kurią organizavo tekstilės menininkė ir dizainerė Silvija Juozelskytė-Vaičiulienė.
Keturių dienų stovykloje gimnazistai pasirinkę temas kūrė animacinių filmų scenarijus su puikiais edukatoriais – profesionalais: animatoriumi prof. Ilija Bereznickiu, Vilniaus dailės akademijos tekstilės katedros dėstytoja prof. Žydre Ridulyte, tekstilės menininke, Čiurlionio menų gimnazijos dailės mokytoja, tekstilės menininkų grupės „Baltos kandys“ nare Auste Jurgelionyte-Varne, tekstilės menininke, dizainere, edukatore, meno terapeute Silvija Juozelskyte-Vaičiuliene bei garso režisieriumi ir muzikos autoriumi Audriumi Šimkūnu. Sukurti animaciniai filmai pranoko visų dalyvių, vadovų ir komisijos lūkesčius. Įvyko net šešios premjeros: „Praraja“, „Gyvenimas kišenėje“, „Medžioklė viduramžiais“, „Undinės krevetės“, „Velnias“ ir „Cirkas“. Visi animaciniai filmai buvo atlikti „stop kadro“ technika ir naudojamos tekstilės priemonės.
Mūsų gimnazistų sukurtus animacinius filmukus galima pamatyti YouTube kanale.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content