-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Ateitininkų, kolpingiečių bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Ištark, išgirsk, išsaugok“

Ateitininkų, kolpingiečių bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Ištark, išgirsk, išsaugok“

Birželio 14 d. ateitininkų, kolpingiečių bendruomenė minėdama Gedulo ir vilties dieną prisijungė prie LiJOT organizuojamos tradicija tapusios akcijos ,,Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu siekiama prisiminti lietuvių tautos drąsą, simboliškai į žydinčią tėvynę sugrąžinti tūkstančius iš tremties taip ir negrįžusių lietuvių, bet ir prisidėti prie istorijos išsaugojimo bei pilietiškumo sklaidos. Jaunimas prie Ignalinos tremtinių kryžiaus skaitė apie Ignalinos krašto trėmimus, uždegė atminimo žvakeles, sugiedojo Tautišką giesmę. Šiais metais atminties akcija ragina susivienyti ir drauge kurti žydinčią Lietuvą, nes bendrystė šiandien kaip niekada svarbi.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content