Teatras IKI dalyvavo tarptautinėje, edukacinėje stovykloje – festivalyje „Troškimai“

Birželio 8–12 d. teatras IKI dalyvavo tarptautinėje, edukacinėje stovykloje – festivalyje „Troškimai“, kuris vyko mažiausiame Lietuvos mieste Troškūnuose. Kiekvienais metais festivalis suburia jaunuolius ne tik iš įvairių Lietuvos kampelių (Šiaulių, Vilniaus, Pasvalio, Utenos, Birštono ir Jurbarko), bet ir užsienio (Ukrainos, Latvijos). Stovyklos metu teatralai dalyvavo kūrybinės laboratorijos dirbtuvėse, kurias vedė profesionalūs Lietuvos bei užsienio šalių aktoriai, režisieriai, muzikantai, dailininkai, choreografai, šokėjai. Jaunieji aktoriai iš jų galėjo pasisemti klounados, režisūros, aktorystės, šokio meno žinių. Turėjo galimybę susitikti su choreografu Mariumi Pinigiu, režisieriumi Aleksandru Špilevojum, aktore Violeta Mičiuliene ir su begale kitų nuostabių, talentingų žmonių, dalyvauti ne tik profesionalių teatrų spektakliuose, bet ir gyvo garso Didžiajame festivalio koncerte, kuriame grojo Kazimieras Likša, Donatas Montvydas, grupė „Sisters on Wire“. Nuoširdžiai dėkojame stovyklos organizatorei Jolantai Pupkienei, teatro studijai „Mes“ ir visiems teatro draugams už nuostabias akimirkas ir puikiai praleistą laiką.