Gimnazistai dalyvavo atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

Birželio 10 d. gimnazistai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotoje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. 5–6 klasių mokiniai rinko informaciją apie svajonių profesiją ir ją pristatė klasės draugams, aptarė su vadovėmis. Vyresnieji mokiniai, norintys daugiau sužinoti apie savo tėvų profesiją, pasirinko šešėliavimą ir visą dieną stebėjo, kaip dirba tėvai. Dar vienas būdas pažinti profesijas – apsilankymas Ignalinos miesto ir rajono įmonėse ir įstaigose. Šį būdą pasirinkę mokiniai iš anksto pasiskirstę į grupes lankėsi Ignalinos rajono savivaldybėje, Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, ligoninėje, Miškiniškių kaimo turizmo sodyboje, Limino medelyne.