MOKYKLOS NAUJIENOS
Grupė III klasių mokinių dalyvavo kultūros paso programoje „Kas vyksta šiame paveiksle?“

Grupė III klasių mokinių dalyvavo kultūros paso programoje „Kas vyksta šiame paveiksle?“

Gruodžio 2 d. grupė III klasių mokinių buvo išvykę į mokomąją ekskursiją ir Vilniuje esančiame MO muziejuje dalyvavo kultūros paso programoje „Kas vyksta šiame paveiksle?“. Šis edukacinis užsiėmimas paremtas vizualinio mąstymo metodu (pagal Philipą Yenawine’ą (MoMa muziejus, Niujorkas), vizualiojo mąstymo strategijos (VMS) pradininką). Užsiėmimui universalią klausimų sistemą sukūrė psichologės Abigailė Housen ir edukatorius Philipas Yenawine’as. Mokiniai apžiūrėjo muziejuje vykstančią parodą „Permainų šventė“ ir atliko užduotis: ieškojo objektyvių ir subjektyvių meno kūrinį apibūdinančių faktų. Pasirinkę konkrečias parodoje eksponuojamas fotografijas, bandė sukurti savo pačių „tiesą“ apie tai ką mato nuotraukoje. Šis užsiėmimas suteikė mokiniams naujos patirties, naujų apmąstymų.
Taip pat mokiniai aplankė Vilniaus Katedrą, apžiūrėjo Šv. Kazimiero koplyčią.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content