Baigėsi „Juventus“ moksleivių krepšinio lygos varžybų I etapas

Baigėsi „Juventus“ moksleivių krepšinio lygos varžybų I etapas. Pirmame etape dalyvavo dvi Ignalinos gimnazijos ir viena Vidiškių gimnazijos komados. Gruodžio 2 d. vyko lemiamos varžybos, kuriose susitiko Ignalinos gimnazijos „Magija 69“ ir Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ komandos. Po azartiškos kovos buvo išaiškinti nugalėtojai, rezultatu 82:72 pergalę šventė Ignalinos gimnazijos komanda, kurią sudarė M. Milevičius, IV a, A. Luneckas, IV c, I. Liškevičius, IV a, Karolis ir Kristupas Čeponiai, IV c, L. Žvyriukas, IV c, D. Podbielski, IV a, B. Murma, IV c, K. Bielinis, IV a. Rezultatyviausi šių varžybų krepšininkai buvo Marijonas Milevičius – 29 tšk. ir Augustinas Luneckas – 25 tšk.
Ignalinos gimnazijos „Magija 69“ komanda pateko į II etapą, kuris vyks gruodžio 15 d. Visagine.
Sveikiname krepšininkus sėkmingai pradėjusius krepšinio varžybų sezoną. Džiaugiamės komandos darbu ir linkime sėkmės sekančiame etape.