MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazistai dalyvavo kultūros paso programoje „Senųjų ir naujųjų mitų atspindžiai dailėje ir literatūroje“

Gimnazistai dalyvavo kultūros paso programoje „Senųjų ir naujųjų mitų atspindžiai dailėje ir literatūroje“

Lapkričio 24 d. 17 II–III klasių mokinių lankėsi Vilniuje esančiame MO muziejuje, kur dalyvavo kultūros paso programoje „Senųjų ir naujųjų mitų atspindžiai dailėje ir literatūroje“. Jos metu buvo aptarta mito sąvoka, apžiūrėta fotografijų paroda „Permainų šventė“. Remdamiesi fotografijomis, ekskursijos dalyviai aptarė švenčių ryšius su senaisiais mitais, svarstė, kaip šventė gali tapti pasipriešinimu varžančioms politinėms santvarkoms, socialinėms struktūroms bei kultūrinėms normoms, kaip švenčių metu kuriame ir naujus visuomenės gyvenimo principus, galime išsilaisvinti iš įprastų elgesio normų, socialinių vaidmenų. Vėliau susiskirstę grupėmis ieškojo sąsajų tarp muzikos kūrinių ir fotografijų ir kūrė jų pasakojamą istoriją.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content