MOKYKLOS NAUJIENOS
Konkurse „UKTech@s“ antrą vietą laimėjo gimnazijos komanda!

Konkurse „UKTech@s“ antrą vietą laimėjo gimnazijos komanda!

Lapkričio 19 d. konkurse „UKTech@s“ dalyvavo Rytų Aukštaitijos regiono gimnazijų mokiniai, besimokantys 11-12 klasėse iš Utenos Dauniškio, Molėtų gimnazijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos ir Utenos kolegijos I-o kurso studentai. Konkurso metu dalyviai atliko Inžinerijos ir technologijų katedros dėstytojų paruoštas praktines užduotis chemijos, fizikos, informacinių technologijų ir robotikos laboratorijose, dalyvavo „Protų kovose“. Konkurse antrą vietą laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komanda (mokytojos L. Šimonienė ir I. Rasikė).

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content