MOKYKLOS NAUJIENOS
Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas

Programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas

Lapkričio 16 d. gimnazijoje vyko programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ „Mokinių klubo“ užsiėmimas. Su klubo nariais susitiko aktorė Giedrė Giedraitytė. Užsiėmimų metu vykdė įvairias veiklas: turėjo galimybę geriau pažinti save, savo draugus ir „Mokinių klubo“ koordinatorę.
Programą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“(@KurybinesJungtys). Programa yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vykdomo projekto Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo (@kulturinesedukacijos) dalis. #KurybinėsJungtys #TyrinėjimoMenas

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content