MOKYKLOS NAUJIENOS
Edukacinis užsiėmimas „PLAY MATH: 5-6-7-8. VAIDINAME UŽDAVINIUS“

Edukacinis užsiėmimas „PLAY MATH: 5-6-7-8. VAIDINAME UŽDAVINIUS“

Lapkričio 19 d. 7-8 klasių gimnazistai buvo pakviesti į netradicinę matematikos pamoką – „Vaidiname uždavinius“. Šis edukacinis užsiėmimas – tai teatrinė simuliacija skirta spręsti matematikos uždavinius.
Edukacinis užsiėmimas „PLAY MATH: 5-6-7-8. VAIDINAME UŽDAVINIUS“ remiasi patyriminio ir sužaidybinto mokymosi teorijomis, akcentuojančiomis aktyvų, įtraukų, besimokančiojo poreikius ir gebėjimus atitinkantį, turiningą ugdymo procesą. Taip pat aktyvina ir lavina ne tik matematinius gebėjimus, bet ir kūrybinio mąstymo įpročius (vaizduotę, smalsumą, atkaklumą, nuoseklią praktiką ir bendradarbiavimą).

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content