Birželio 15–17 dienomis mokinių grupė leidosi į pažintinę kelionę po Baltijos šalių miestus. Aplankėme Talino senamiestį, dalyvavome ekskursijoje po Stokholmą, o Rygoje apsilankėme automobilių muziejuje.
Kelionės metu ne tik susipažinome su kaimyninių šalių istorija ir kultūra, bet ir daug bendravome, juokėmės, stiprinome tarpusavio ryšius. Netrūko įspūdingų vaizdų, naujų patirčių ir gerų emocijų.
Kelionė baigėsi, tačiau jos istorijos, nuotraukos ir smagūs nutikimai dar ne kartą sugrįš į mūsų pokalbius.


