-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Įspūdingas kudabiečių žygis

Įspūdingas kudabiečių žygis

Birželio 11–12 d. mūsų gimnazijos 8–IV klasių mokiniai, lydimi mokyklos bendruomenės, dalyvavo žygyje Aukštaitijos nacionaliniu parku maršrutu: Ignalina–Šakarva– Vaišniūnai–Ignalina.
Mokiniai ėjo 8 km iki Šakarvos, tuomet valtimis plaukė ežerais į Vaišniūnus, mokėsi irkluoti, ugdėsi fizinę ištvermę, kvėpavo grynu oru, grožėjosi gamta, bendravo, juokavo. Tik atvykę įsikūrė Vaišniūnų stovyklavietėje. Vyko tinklinio turnyras, gaminama bendra vakarienė ant laužo. Vakare žygio dalyvius aplankė direktorė ir atvežė visiems stovyklautojams braškių ir saldumynų.Vieni mokiniai žvejojo, kiti džiaugėsi maudynėmis. Vėliau žaidė įvairius žaidimus prie laužo, mokėsi pažinti vieni kitus.
Iš šio žygio mokiniai grįžo gerai nusiteikę ir kupini įspūdžių.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content