-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Projektas „Puntuko akmens legenda/The Legend of Puntukas stone“

Projektas „Puntuko akmens legenda/The Legend of Puntukas stone“

Kovo-gegužės mėnesiais 3b klasės mokiniams buvo vykdomas anglų kalbos ilgalaikis projektas „Puntuko akmens legenda/The Legend of Puntukas stone“ (mokytojos R. Sriubaitė ir I. Zarinskienė). Šio projekto tikslas – prisiminti lietuvių kalbos pamokose įgytas žinias apie Puntuko akmenį ir jas pritaikyti anglų kalbos pamokų metu lavinant klausymo, kalbėjimo, skaitymo bei rašymo įgūdžius.
Projekto metu mokiniai virtualiai keliavo po Anykščių kraštą, aplankė antrą pagal dydį Lietuvoje Puntuko akmenį, susipažino su šio akmens atsiradimo istorija, atliko įvairias praktines užduotis bei patys tapo padavimo herojais.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content