Ignalinos rajono trikovės varžybos

Balandžio 29 d. Ignalinoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių ir berniukų trikovės varžybos. Dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos, Vidiškių, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų komandos.
Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos berniukų pirma komanda užėmė I vietą (Rapolas Čeberakas 5a, Tadas Baušys 4a, Kernius Šilas 4a, Tautvydas Januškevičius 4b, Benas Bužinskas 4b), antra komanda užėmė IV vietą.
Mergaičių pirma komanda užėmė I vietą (Ingrida Michelina Bieliauskaitė 4b, Gabrielė Meškėnaitė 4b, Gabrielė Orlova 4b, Tėja Šerėnaitė 4a, Adelija Stefanskaja 3b), antra komanda užėmė III vietą (Karina Truchina 4a, Vytė Stanaitytė 4b, Viktorija basijokaitė 4b, Neda Vijerutė 3a, Goda Zenkutė 3b).
Gegužės 2 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos atstovaus Ignalinos rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose Utenoje.