Gimnazistai dalyvavo Šventojo Rašto tekstų dailyraščio konkurse

Balandžio mėnesį vyko Šventojo Rašto tekstų dailyraščio konkurso savivaldybės etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, gilinti Šventojo Rašto pažinimą. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš rajono gimnazijų. Įvyko konkurso vertinimo komisijos posėdis. Moksleiviai buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse. Pirmoje grupėje (5–8 kl.) vertinimo komisija geriausiais pripažino Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokinių darbus ir skyrė vietas: I vietą Orintai Šerėnaitei, 8c, II vietą Smiltei Juodagalvytei, 7b, III vietą Viltei Gruodytei, 7b ir Gabijai Lapėnaitei, 8c. Antroje (9–12) klasių grupėje taip pat labai gerai sekėsi mūsų gimnazistėms: I vieta Emilijai Vasiljevaitei, Ia, II vieta, Ugnei Čeponytei, Ib, III vieta Kornelijai Sukovaitei, Ic. Visų mokinių mokytoja Audronė Urbonienė. Sveikiname nugalėtojus!