Naktinis žygis „Geonight 2024“

Balandžio 12 d. vakarą gimnazijos kieme būriavosi mokiniai ir mokytojai, laukdami beprasidedančio naktinio žygio, skirto tarptautinei geografijos nakčiai „Geonight 2024“ paminėti ir profesoriui Česlovui Kudabai atminti. Šis renginys buvo paskutinis iš 28 Lietuvoje oficialiai registruotų „Geonight 2024“ renginių. Mokiniai ir mokytojai savo jėgas, valią ir ištvermę išbandė eidami aplink Ignalinos pakraštyje tyvuliuojantį Paplavinio ežerą bei šalia esantį mišką. Eiti reikėjo tylomis ir įsikibus į virvę. Po žygio visi jo dalyviai vaišinosi arbata, dalijosi tylaus žygio įspūdžiais, džiaugėsi neįprastai praleistu vakaru, bendryste ir Dangaus padovanotu tinkamu oru.
Dėkojame mūsų mokinių mamai Ligitai Smagurauskienei už mintį ir paraginimą jungtis į renginių ciklą.