-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Kultūrinės programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ edukacinė išvyka

Kultūrinės programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ edukacinė išvyka

Balandžio 9 d. 7b klasė dalyvavo TŪM I ilgalaikės kultūrinės programos „Mūsų kraštas ir kraštiečiai“ edukacinėje išvykoje į istorijos namus Vilniuje. Mokiniai susipažino su senuoju prekybos Gintaro keliu, dalyvavo komandiniame ir įtraukiančiame žaidime, skirtame geriau pažinti aisčių ir romėnų pasaulius. Tą dieną sužydo Vilniaus japoniškų sakurų sodas, kurio nuostabiu vaizdu galėjo grožėtis ir mūsų septintokai. Po pietų vyko dar viena edukacija – „Skalvijos“ kino centre mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą „Gyvūnas“, atskleidžiantį mūsų Žemės planetos išlikimo problemas. Po filmo peržiūros vyko filmo aptarimas-diskusija, kurios metu mokiniai turėjo galimybę atidžiau pažvelgti į savo vartojimo įpročius ir galimybę tobulėti.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content