-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pelnyta gimnazijos jaunųjų paramedikų pergalė

Pelnyta gimnazijos jaunųjų paramedikų pergalė

Kovo 29 d. Kauno „Santaros“ gimnazijoje įvyko Lietuvos mokyklų pirmosios pagalbos varžybos 2024. Jaunieji paramedikai varžėsi penkiose praktinėse situacijose, parodė turimas pirmosios pagalbos žinias ir įgūdžius. Ignaliniečius lydėjo pelnyta sėkmė: pirmoji komanda – Paulius Kolosovas (IIIa klasė), Augustė Česokaitė (IIIa klasė), Eglė Sidorenkaitė (IIIa klasė) – iškovojo I vietą, antroji – Goda Oškinytė (IVb klasė), Pijus Juodelis (IIIb klasė), Emilija Vijeikytė (IIIb klasė) – iškovojo III vietą. Gerus įgūdžius parodė ir naujokų komanda – Justas Vitauskas (Ib klasė), Gabija Gimbickaitė (Ic klasė), Augustė Urbonaitė (Ic klasė). Pasidžiaugę pergalėmis jaunieji gimnazijos paramedikai ruošis kitoms varžyboms bei sieks naujų aukštumų.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content