-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Gimnazistų kasmetinis apsilankymas studijų parodoje

Gimnazistų kasmetinis apsilankymas studijų parodoje

Kovo 28 d. būrys I–IV klasių mokinių vyko į ugdymo karjerai išvyką (vykdant ilgalaikę TŪM programą) į Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančią kasmetinę parodą „Karjera & studijos Lietuvoje 2024“. Mokiniai bendravo su aukštųjų mokyklų, kolegijų, profesinio rengimo centrų atstovais – studentais ir dėstytojais. Šiais metais visos mokymo įstaigos labai pasistengė ir surado būdų bei metodų, kaip patraukti mokinių dėmesį. Stebino gausūs stalai su praktinėmis užduotimis, mėgintuvėliais, robotais, įvairia kompiuterine įranga. Visuomenės saugumo mokyklos atsigabeno naujausią aprangą, įrangą, ginklus, tarp pareigūnų sukiojosi kinologai su savo augintiniais. Parodos rengėjai paruošė įdomias ir aktualias paskaitas jaunimui.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content