-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Varžytuvės akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti

Varžytuvės akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti

Kovo 22 dieną jungtinė penktokų, šeštokų, septintokų ir aštuntokų komanda dalyvavo Utenoje vykusiose komandinėse varžytuvėse akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti. Šios varžytuvės skatina domėtis matematika, sudaro galimybę tobulėti gabiems mokiniams.
Mokiniai ne tik varžėsi, bet ir turėjo galimybę susipažinti su pirmuoju lietuviškai šnekančiu ir suprantančiu robotu Ąžuolu bei dalyvauti įvairiose STEAM veiklose.
Kol mokiniai sprendė konkursinius uždavinius, mokytojai dalijosi patirtimi ir susitiko su svečiais: Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos direktoriumi, hab. dr. Gintautu Dzemyda. Gimnazijos mokytoja Danguolė Meldžiūnaitė pristatė dvi savo parengtas metodines priemones.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content